Matějovo pekařství

Ceníme si řemesla a tradic

Matějovo pekařství jsme postavili na solidních základech a tradičních pekařských postupech, které jsme načerpali od zkušených mistrů pekařů. Receptury jsme hledali ve starých ručně psaných kuchařkách, které se v rodinách dědí po generace, jen abychom přivedli zpátky mezi lidi poctivou chuť pečiva.

Tradice a pokrok u nás jdou ruku v ruce

Spojili jsme tradici s novými technologiemi, které pracují v náš prospěch. Všechny receptury jsme si upravili pro velký provoz bez ztráty kvality. Můžete si tak z prodejen odnést čerstvě upečené chleby a rohlíky, které jsme pro vás upekli jen pár minut před vaším nákupem. Nic ze zmrazených polotovarů.

S Matějem ke zdraví

U Matěje klademe důraz nejen na chuť našeho pečiva, ale na vaše komplexní zdraví. Pečivo máme lehce stravitelné a prospěšné pro tělo, protože nepoužíváme žádné směsi a zbytečné přídavné látky. Pyšníme se používáním pouze vysoce kvalitních a lokálních surovin, které tělu poskytují potřebné živiny. A mimo pečivo u nás na prodejnách najdete také doplňky stravy a další výrobky, které přispívají vašemu zdraví.