Setkání u Matěje

Zastavte se a zavzpomínejte na pohádky z dětství!

Poslechněte si vyprávění Jiřího Wericha Petráška, syna herce Jana Wericha.

Připojte se k nám na jedinečné odpoledne v Matějově pekařství, kde se ponoříte do fascinujícího vyprávění Jiřího Wericha Petráška. Tento mimořádný program vás zavede do světa slavných rodičů a osobních příběhů. Prozradíme vám také to, jaké je propojení mezi naším pekařstvím a Werichem!

Akce se koná 21. června v Aventin Shopping Pohořelice

Zapište si datum do vašich kalendářů a přijďte za námi 21. června od 16:00 v krásném prostředí Aventin Shopping v Pohořelicích. Těšit se můžete nejen na vyprávění, ale také na bohatý doprovodný program.

Nepropásněte šanci vyhrát ceny v naší soutěži a zakončete den koncertem Jara Dolníka a Zuzany Němečkové, který začne v 18:00.

Program Akce

15:00 Welcome drink
16:00 Vyprávění Jiřího Wericha a autogramiáda
18:00 Soutěž s losováním
18:00-21:00 Koncert dua Zuzana & Jaro

Ochutnávka nových produktů a zmrzlina zdarma

Objevte novinky z naší pekárny! Čeká na vás ochutnávka výrobků a jako bonus jsme si pro vás připravili zmrzlinu zdarma, kterou určitě ocení naši nejmenší návštěvníci. Přijďte za námi na mlsné odpoledne.

Koncert od 18:00

JARO DOLNÍK
ZUZANA NĚMEČKOVÁ

Přijďte za námi a zažijte kouzlo Werichova odkazu

Udělejte si čas na toto jedinečné setkání a prožijte Werichovo odpoledne u Matěje, kde historie, kultura a skvělá chuť jdou ruku v ruce. Nezapomeňte přivést rodinu a přátele!

Registrace na akci není nutná, stačí pouze přijít. Těšíme se na vás!

Kontaktní informace

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat na +420 724 776 420 nebo info@matejovopekarstvi.cz. Rádi vám odpovíme na jakékoliv dotazy.

Parkování je možné přímo u prodejny v Aventin Shopping, nebo na místo můžete dojet hromadnou dopravou na zastávku Pohořelice, obchodní akademie.

Těšíme se na vás!